Novinky

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK ZDICE  15.10.2017

Jak jsem již avizovala, další výstavní stanice byla krásná jednodenní výstava ve Zdicích. Jen pár kilometrů od našeho domu. S Lolinkou jsme si tedy udělaly společný nedělní výlet. Jen my dvě. Lola opět nakráčela jako ta nejdůležitěkší kočka světa, na kterou se prostě musí každý návštěvník podívat. Jinak by byla sakra naštvaná :). Naše důležitka.  Ona miluje pozornost. Je pravda, že na této výstavě byla upovídaná, občas uvrčená, ale také na oplátku mazlící a olizovací. No co si budeme povídat, už toho měla chudinka docela dost. Skoro každý víkend cestování, koupání, fénování. Ale vše zvládla opět bravurně a dokázala opět neskutečný úspěch. Lola totiž kromě NOMINACE a BEST IN SHOW, vyhrála také BEST IN CATEGORY a nakonec se stala ve svých pouhých 8. měsících vítězkou celé výstavy ze všech v neděli přihlášených kočiček a všech plemen BEST OF BEST 1. Opět to slovo budu opakovat, ale jinak to nejde – JE TO SEN a absolutní paráda! Lolinko, ty jsi prostě kočka kočka a moje milované modré stvoření. Jsi hvězda! Moje zářící hvězda!

Výsledky:
BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
15.10.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY,  NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW, BEST OF BEST 1


MÉ NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ

Zavolá pošťák a říká: „Paní Dyntrová, vezu Vám balíček….“ Martinko, obrovské překvapení a neskutečné díky! Ten Andílek mi chyběl a i když bude mít hodně práce, tak s ním už bude vše krásné! DĚKUJI ….. To je tak, když „kočičí“ přátelé na nás myslí a tento nádherný dáreček přijde v den mých narozenin. Podotýkám, že paní Martinka Harapesová o narozeninách neměla ani tušení. O to víc – je to prostě WOW! DĚKUJI!


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA 7. – 8.10.2017

Říká se, že v nouzi poznáš přítele. Já ty opravdové přátelé poznala v časech krásných a v těch špatných jsem si jen potvrdila, že to jsou přátelství opravdová. Obrovské díky patří Šárce Štědronské, která sama od sebe vzala Lolinku na výstavu do Ostravy, aniž bych jí poprosila a v podstatě jela takovou dálku jen kvůli ní – nebo kvůli mě, protože mi chtěla udělat radost. Udělala a obrovskou a já si toho nesmírně, nesmírně vážím. Lolinka si odvezla NOMINACI i přes to, že jsem kvůli velmi vážným okolnostem nepočítala s její účastí a poprvé jsem neměla možnost při tak rychlém rozhodnutí tu naší modřinku vykoupat. A to si na tu úpravu sakra potrpím. Šári, jsi neskutečná! Vážím si toho! OPRAVDU MOC!

Asi jen to, že náš sen nekončí a my se těšíme na další výstavu do Zdic. Konečně výstava, kam nepojedeme stovky kilometrů a máme jí v podstatě za rohem.

Výsledky:
BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
7.10.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1
8.10.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, NOM to BEST IN SHOW


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK KARLOVY VARY  15. – 16.9.2017

Nádherně připravená a organizovaná výstava v Karlových Varech, byla naší další výstavní zastávkou. Tento rok je pro nás krásný, úspěšný a hlavně plný nezapomenutelných zážitků. Tentokrát jsem přihlásila kromě Lolinky, také naší Italku Káju ( CAOLY IUXTA FONTEM IT)  a Lolinky sestřičku Berušku – Kačenky Jirsové. Mám obrovskou radost. Ani jedna z holek se v obrovské konkurenci neztratila a každá z nich byla v nominaích na panelu. Jsem na ně patřičně pyšná, protože byly skvělé a výstavu si opravdu užívaly. Naše modrá Lolinka opět dosáhla na mety nejvyšší a po oba dny získala BEST IN VARIETY & BEST IN SHOW (je to její 6., resp. 7. BIS v její tak krátké výstavní kariéře). Po celý víkend mi dělala tu NEJ společnost moje zlatá Péťa Řeháková a holky Šárka Štědronská s Petrou Melkovou! Speciálně Šárce moc děkuji za úžasnou prezentaci v BIS a víkend plný legrace.  Co napsat dál? A na výstavu do Karlových Varů se těšíme zase příště! Byla vážně skvělá!

Děkuji rozhodčím za milá slova a „srdíčkové“ posudky! Daria Lukasik, Irek Pruchniak a Dietmar Sagurski 

Výsledky:
BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
15.09.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY,  NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW
16.09.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW

CAOLY IUXTA FONTEM *IT
15.09.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1
16.09.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, NOM to BEST IN SHOW

BERUSHKA PUNTO VALENTINO *CZ
15.09.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, NOM to BEST IN SHOW
16.09.2017 (třída 7 – 10. měsíců) – EX1, (o nominaci byla poražena svou sestřičkou Be My Sky – Lolinkou)


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK ŽILINA 2. – 3.9.2017

JUNIOR WINNER
Be My Sky Punto Valentino *CZ, JW

Žilina na otočku. Tak se dá specifikovat naše víkendové tažení na Slovensko a opět na výstavu kočiček. Nebyl to ledajaký víkend, byl to SEN, doslova SEN! Naše malé modré miminko By My Sky Punto Valentino *CZ snad věděla, že tato výstava může napsat nové dějiny pro naší chovatelskou stanici PUNTO VALENTINO *CZ. A ona – ONA TO DOKÁZALA! Lola po oba dny získala BEST IN SHOW a pro tu nejvíc TOP tečku ještě přidala po oba dny BEST OF BEST 1! Svým nedělním – pátým BEST IN SHOW získala titul JUNIOR WINNER! Titul, který není snadný, titul, který není samozřejmý, titul, na který někdo čeká mnoho mnoho let a mnohdy ho ani nikdy nezíská. O to víc mě těší, že mého prvního JUNIOR WINNERa získala kočička z mého chovu a to neskutečně rychle. Slzy štěstí tekly proudem a já s pokorou a láskou k Mainské mývalí kočce jako plemeni říkám – „DĚKUJI!“ Děkuji všem, kteří mi ke splněný takového snu pomohli. Říkala jsem jim „Lola Team“  – Šárka Štědronská, Petra Melková, Bětka Poláková Šmídová, Jára Kučera, Linda Knyová, Petra Řeháková a samozřejmě Kačka Jirsová a Libor Šula. Já vás prostě miluju! To co jste pro mě udělali se snad ani slovy nedá popsat! A speciální DÍKY za tento nezapomenutelný víkend – Šárka, Bětka, Jára!!! Oni ví!

Děkuji rozhodčím za úžasná a milá slova! Děkuji strašně moc! Tomoko VlachMarina Vinkel  a Youssef Khaled!

Výsledky:
BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
02.09.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW, BEST OF BEST 1
03.09.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW, BEST OF BEST 1


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK OSTRAVA 26. – 27.8.2017

Další víkend, další výstava. Tentokrát pouze pro naší půlroční Lolinku – By My Sky Punto Valentino *CZ. Ta naše modrá princezna opět nezklamala a opět si výstavu užívala tak, jak ona prostě umí. Zde musím opravdu jen děkovat! DĚKUJI Petře Melkové a Lindě Knyové, bez kterých by účast nebyla možná. A to nemluvím  o dokonalé péči a nej nej předvedení princezny Lolinky. Bětce a Járovi za pomoc a vše kolem! A samozřejmě děkuji za mega podporu Kačence, Liborovi a Šárce!!! Ani tentokrát Lola neskončila mimo panel. Po oba dny získala opět BEST VARIETY total a po oba dny NOM to BEST IN SHOW! Sobotní den –  to byl boj. Při výsledku hlasů 2:2 rozhodoval extra hlas. Ten bohužel nezískala, ale …. ale ona je zkrátka boží show stvoření, na které je radost pohledět. Lolinko, jsi miláček a díky za to, jaká jsi!

Děkuji rozhodčím Vladimir Isakov a  Philippe de Guerny Ventura za nádherné posudky a slova chvály!

Výsledky:
BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
26.08.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY totalNOM to BEST IN SHOW
27.08.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY totalNOM to BEST IN SHOW

 

Be My Sky Punto Valentino *CZ (6 months)
Inernational Cat Show Ostrava
Both days – Ex1, BIV total, nom to BEST IN SHOW 

Where I could start … I think there is just important only one word: THANK YOU Petra Melková & Linda Knyová for best presentation of my little blue jewell and ALL – you know! Alžběta Poláková Šmídová & Jára for their friendly support and help and my Kateřina Jirsová & Libor Šula – without them, I m not there – where I m. I love cat life! My blue baby Lola a is a dream show temper baby!


Pomáháme chovatelské stanici RASCOON

V červenci 2017 postihla velikou chovatelskou stanici MCO Rascoon v Rusku obrovská tragédie. Obrovský požár zničil úplně vše, co mu přišlo do cesty. Paní chovatelka Světlana přišla se svou rodinou o celý dům, zahynulo několik kočiček a mnoho z nich bojovalo a bojuje o život pod neustálým veterinárním dohledem. Náklady jsou nevyčíslitelné, ale to samozřejmě není nic proti tomu, jak psychicky zlomená je celá rodina. Spustila se obrovská solidarita chovatelů a majitelů kočiček z celého světa. V podstatě jedinou pomocí bylo posílat penízky na otevřené účty a sbírky pro Rascoon. Ani minutu jsem neváhala a příspěvek na zmírnění bolesti okamžitě odeslala. Za pár týdnů jsem na FB objevila nádhernou olejomalbu od Elišky Koubíkové. Chvíli trvalo než mi došlo, že Eliška vlastně namalovala mou Berushku a nechala se inspirovat její fotografií. Tento obrázek byl určen pro dražbu, jejíž výdělek by putoval právě na účet Rascoon. No mohla jsem si ho „nekoupit“? S radostí mohu oznámit, že mi Berushka visí na stěně a já jsem šťastná, že právě její ksichtíček inspiroval Elišku pro dobrou věc. Děkuji Eliško! Jsem nadšená!


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK PARDUBICE 19. – 20.8.2017

Po skvělé výstavě v Plzni, následovala mezinárodní výstava koček v Pardubicích. Tentokrát jsem přihlásila jen moje mladé slečny BE MY SKY Punto Valentino *CZ  – Lolu a IT* IUXTA FONTEM – Káju. Obě byly bohužel spolu ve třídě koťat 4-7m, ale jak jinak miminka naučit výstavám, než je prostě na výstavy brát. Výstava byla krásná a skvěle organizátory připravená. Opravdu smekám a děkuji za krásný výstavní víkend! Posuzovateli našich holčiček byli Ludmila Khaled, Lenka Venclíková, Youssef Khaled a Henry Hornell. Vše moc děkuji za milá slova chvály a úžasný přístup ke všem kočičkám. A nesmím zapomenout poděkovat Petře Řehákové za opět a opět víkend plný srandy a za nej společnost, Petře Melkové za vše a hlavně MEGA díky patří Lindě Knyové a Járovi Kučerovi za zlaté stewardovské ručičky! No a online podpora od Kačenky, Libora a Šárky – WOW! DĚKUJI VŠEM!!!

Malý záznam z výstavy můžete najít na našem profilu na Facebooku, kam jsem nasdílela jedno videjko.

A jak ty naše půlroční holky dopadly? Opět FANTASTICKY! Z Pardubic si odvážíme 1x BEST IN SHOW a 3 x BEST IN VARIETY!

A zde snové výsledky:

BE MY SKY PUNTO VALENTINO *CZ
19.08.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY total
20.08.2017 (třída 4 – 7. měsíců) – EX1, BEST IN VARIETY total, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW all votes

IT* CAOLY IUXTA FONTEM
19.08.2017 (třída koťat 04 – 07) – EX1, BEST IN VARIETY total
20.08.2017 (třída koťat 04 – 07) – EX1,  NOM to BEST IN SHOW


BERUSHKA Punto Valentino *CZ –  5. měsíců

Ona je trošku jako z jiného světa. Vždy, když se na ní podívám, říkám si „To není možný“! Berushka má neskutečné charizma, neskutečně milou a hravou povahu a hlavně neuvěřitelnou hubinku :). Taková držtička, to se jen tak nevidí. A protože se takové kotě nerodí jen tak, Kačenka  – její nová maminka – byla jasnou a jedinou volbou. Berushka posílila chovatelskou stanici Frogxtr *CZ Kateřiny Jirsové, mojí nej nej nemilovanější! Kačenko, ať Ti Berunda dělá jen radost a já vím, že mohu klidně spát, protože u Tebe se má fantasticky! Děkuji!


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK PLZEŇ 29. – 30.7.2017

Plzeň ….. v Plzni jsem byla poprvé na své první výstavě koček s Májou. Po dvou letech jsem velmi ráda tuto výstavu opět přihlásila a společně s Petrou a Kačenkou chs Frogxtr *CZ jsme vyrazily zavzpomínat. Dala jsem si trošku větší sousto, protože při přihlašování mi malinko „ujela“ ruka a přihlásila jsem celkem 5 kočiček. Dvě z nich byly moje odchovy z vrhu „B“ Berushka a Be My Sky,  premiéru měla také Caoly. Po roce a půl na výstavní molo vstoupila moje první MCO kočička Mája a samozřejmě nemohla chybět její prvorozená dcera Mimi. Přihlášovaní bylo fajn, ale to koupání před výstavou, to byla mnoha – hodinová procedura. Ovšem výsledek – byl wow! Holčičky voňavé, nadýchané a krásně upravené.

Ani nevím kde začít, protože na tuhle výstavu se zapomenout nedá. Posuzovatelé pro plemeno MCO byly tyto dámy: Joelle Monney Pillonel, Daria Lukasik a Caroline Stoa a všechny posuzovaly opravdu překrásně a profesionálně. Výstava byla opravdu velmi obsazená a sjely se na ní kočičky z mnoha koutů Evropy. Celé posuzování popisovat nebudu, protože to by byl článek na celý den, nicméně ještě teď nevěřím, jakých úspěchů jsme všichni společně dosáhli! Jedním slovem WOW!!! Chtěla bych poděkovat organizátorům za krásnou výstavu, obrovské díky od srdce patří Šárce Štědronské, která má opravdu zlaté ručičky a ty moje kočičky s ní prostě šlapou, Petře Melkové za pomoc a fajn společnost, Járovi Kučerovi za pomoc a jeho TOP předvedení mojí krásky, Bětce Polákové Šmídové za půjčení nutných věcí …. ona ví  a fajn společnost a samozřejmě mým milovaným Petra & Kačenka! Tak jen ve zkratce: Z Plzně si odvážíme 2 x BEST IN SHOW, 4 x BEST IN VARIETY total a 2 x certifikát ŠAMPION!!!

A zde neuvěřitelné výsledky:

BE MY SKY PUNTO VALENTINE *CZ
29.07.2017 (třída 4 – 7. měsíců – first show) – EX1, BEST IN VARIETY total, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW all votes
30.07.2017 (třída 4 – 7. měsíců – first show) – EX1, BEST IN VARIETY total, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW

IT* CAOLY IUXTA FONTEM
29.07.2017 (třída koťat 04 – 07 – first show) – EX1, BEST IN VARIETY total
30.07.2017 (třída koťat 04 – 07 – first show) – EX1 BEST IN VARIETY total, NOM to BEST IN SHOW

BERUSHKA PUNTO VALENTINO *CZ
29.07.2017 (třída koťat 04 – 07 – first show) – EX3
30.07.2017 (třída koťat 04 – 07 – first show) – EX1

VEYRON MANTICORE *CZ
29.07.2017 (třída otevřená) – EX1, CAC
Splnila podmínky pro udělení certifikátu CHAMPION!

A ‚MIMI PUNTO VALENTINO *CZ
30.07.2017 (třída otevřená) – EX1, CAC
Splnila podmínky pro udělení certifikátu CHAMPION!


IT* CAOLY IUXTA FONTEM – NAŠE NOVÁ LÁSKA

CAOLY IUXTA FONTEM „Kája“ je kočičí láska opět a jako vždy u nás – láska na první pohled. Tentokrát jsem se zamilovala ve chvíli, kdy jsme viděla její první fotografii po narození. Resp. já si na tuto fotografii čekala od chvíle, kdy jsem spatřila její snovou maminku Sidone! Srdce říkalo ano, chovatel Carlo byl úžasný a opravdu starostlivý, ale v tomto příběhu má mé obrovské DÍKY opět Libor Šula! Díky Liborovi je Caoly mým novým klenotem. A obrovské DÍKY samozřejmě Carlovi, který mi tuto krásku svěřil! Ona je neskutečně něžná, hodná, mazlivá, klidná. Ona je opravdová princezna se vším všudy! Pro mě je opravdu  ztělesněním toho, jak má Mainská mývalí kočka vypadat a ještě s obrovským bonusem –  extra kvalitní hedvábnou srstí s perfektním prostříbřením. Já mám na tu kočičí Itálii prostě slabost – i když vždy se jednalo o náhodu a vždy mi napovědělo srdce. Kájo, vítej doma!


LOBA ODLÉTÁ DO MEXIKA

Pro chovatele je vždy první vrh ten NEJ, ten opravdu PRVNÍ! ANO, je to opravdu tak. Jak již víte, z tohoto vrhu jsem si nechala kočičku A’MIMI – celomodrou krásku, která měla stejně zbarvenou sestřičku ALL FOR YOU Punto Valentino *CZ  – domácím jménem LOLA. Lola měla žít v Chorvatsku u báječné rodiny. Bohužel, život není nikdy lehký a občas se stanou nečekané věci, které se musí řešit. Na mé přání, se Lolinka vrátila k nám domů. Měla krásný život, byla vymazlená, opečovaná – o tom žádná, jen už prostě z důvodu rozchodu nemohla zůstat ve své první rodině. Samozřejmě jsem ihned jako chovatel zareagovala a tuhle princeznu si vzala zpět. A co teď? Nechala jsem si její sestřičku a další kočičku jsem v plánu úplně neměla. Mít kolem sebe ty nej kamarády je opravdu nejdůležitější! Jednoho dne mi takhle přišla zpráva od člověka, který věděl jak se věci mají. Byl právě ve Španělsku, kde předával své kotě úžasné paní chovatelce do Mexika… ta dáma si přála ještě modrou kočičku … fotka dala fotku, slovo dalo slovo a ze Španělska mi přišla zpráva – Lola cestuje do Mexika! Tím úžasným člověkem je Libor Šula, který vše domluvil, zajistil a co je neskutečné, ještě Lolinku o pár týdnů déle –  26.5.2017 osobně zavezl opět do Španělska, kde si jí převzala její nová a naprosto úžasná majitelka / chovatelka – p. Ilse Franz. Lolinka celou cestu zvládla s neskutečným nadhledem a chovala se ihned všude jako doma.  Tak a za tohle budu Liborovi do smrti vděčná. On ví – a já věřím! Lolinka našla tu nej nej rodinu a hlavně, paní majitelka jí miluje a je šťastná, že jí má. Jediné co se změnilo je jméno. V Mexiku Lolince říkají LOBA. Ať se Ti lásko v Mexiku krásně žije!  A Libore ………… DĚKUJI!


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK BINDLACH /NĚMECKO 22.4. – 23.4.2017

BINDLACH naše další výstavní pouť. Potřebovali jsme vyjet za hranice, abychom zkusily s Aladinkem dojet certifikát MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONA, což se mu také podařilo. Nyní se může pyšnit titulem před jménem „IC“!!!! Opět mi dělala tu nej společnost moje dlouholetá kamarádka Petra a opět byla taková legrace, že každičký náš společný výlet je nezapomenutelný. Jela s námi také MIMI, aby Aladinek nebyl sám. Naše plánovaná mise byla splněna do puntíku.

CH WILD WHISPER ALADIN
22.04.2017 (třída šampionů) – EX1, CACIB
23.04.2017 (třída šampionů) – EX1, CACIB
Na této výstavě splnil Aladinek titul INTERCHAMPION!!!

A’MIMI PUNTO VALENTINO *CZ
22.04.2017 (třída otevřená – 10. měsíců) – EX1, CAC
23.04.2017 (třída otevřená – 10. měsíců) – EX1, CAC


NARODIL SE NÁM VRH „B“ Punto Valentino *CZ

Rodiče
CH. WILD WHISPER ALADIN x VEYRON MANTICORE

Zdravotní testy
HCM N/N (sono + gen) – PKD N/N (sono + gen) – SMA N/N PKDef N/N – Fiv – FeLV

Mohu s radostí oznámit, že se nám v magický datum 7.2.2017 narodila koťátka. Je to náš vrh „B“ a na svět vykoukla 4 krásná děvčátka. Máme tedy velký babinec. Maminka Mája zvládla porod na jedničku s hvězdičkou a všechny holčičky se mají čile k světu. Jsou to velké a statné holky a táááák moc sladké. A co si budeme povídat, budou opět maximálně vymazlené a rozmazlené. To tak u nás prostě bývá. Zbarvení celo-modrá (a), celo-černá (n) a dvě treperendy jsou černý mramor (n22) po tatínkovi. Oba rodiče jsou opravdu krásní se všemi zdravotními testy, které se u plemene Mainská mývalí kočka dělají. Jediné, co si přeji, je, aby byly holky zdravé, veselé a do budoucna našly tu svou nej rodinu. Ale to je ještě brzy. Mazleníčko u nás bude intenzivní až do 16. týdne věku.

Tak pac a pusu od Májinčiných holčiček!


ZDRAVOTNÍ TESTY V NOVÉM ROCE

Říká se: „Jak na Nový rok, tak po celý rok!“ A protože si přejeme pokračovat ve zdravém chovu i nadále, objednala jsem ty moje chlupáčky na preventivní testy FIV + FeLV a Aladinka na genetické testy HCM, PKdef a SMA. Ty sonografické měl nedávno a ostatní kočičky již genetické testy mají. Tedy, všechny naše kočičky jsou geneticky negativní již po rodičích a testy logicky dělat nemusím, ale já jsem cvok a co je na papíře a co si člověk udělá sám, vždy přinese klid na duši. Aspoň je mohu předložit novým majitelům našich koťátek.
S radostí oznamuji, že vše dopadlo skvěle!

VEYRON MANTICORE  FIV Negative, FeLV Negative

STARSUPERNOVA ANACONDA FIV Negative, FeLV Negative,

WILD WHISPER ALADIN FIV Negative, FeLV Negative + HCM N/N, PKdef N/N, PKD N/N


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK OSTRAVA 07. – 08.1.2017

Ostrava, Ostrava …. další krásná výstava, další krásný víkend. Na této výstavě mi dokonce tekly slzy štěstí. A to opravdu hodně!
V tom nejmrazivějším počasí, kdy teploměr ukazoval -22°C jsem s Péťou Řehákovou, nej nej maminkou malé MIMI,
vyrazila do víru první letošní výstavy koček.

Aladinek i Mimi se zúčastnili druhé výstavy a opět, byli úžasní. První den se oba dostali na panel BEST IN SHOW. Naštěstí, na této výstavě stewardovala nejšikovnější a moc milá Šárka Štědronská, která se obou o titul BEST IN SHOW ujala. Patří jí obrovský, ale obrovský dík, protože má zlaté ručičky a neskutečný cit pro kočky. Malá Mimi po oba dny na titul BEST IN SHOW nedosáhla, ale vždy jen o jeden rozhodující hlas.

Ovšem Aladinek doslova zaválel!
Ve svých pouhých 15. měsících mezi dospěláky získal „nejen“  titul BEST IN SHOW, ale také BEST OF CATEGORY a BEST OF BEST 4.
O víkendu také splnil titul CHAMPION. Tak obrovský úspěch jsem opravdu nečekala a nikdy na svou první BIS nezapomenu.

WILD WHISPER ALADIN
07.01.2017 (třída otevřená 15 měsíců) – EX1, CAC, NOM to BEST IN SHOW, BEST IN SHOW, BEST OF CATEGORY, BEST OF BEST 4
08.01.2017 (třída otevřená 15 měsíců) – EX1, CACIB
Na této výstavě splnil Aladinek titul CHAMPION!!

A ‚MIMI PUNTO VALENTINO *CZ
07.01.2017 (třída koťat 04 – 07) – EX1 NOM to BEST IN SHOW
08.01.2017 (třída koťat 04 – 07) – EX1 NOM to BEST IN SHOW


Archiv
Novinky 2016